Pomysł na powstanie tego miejsca wziął się od nas samych. Zakiełkował nam w głowach już dobre 4 lata temu, kiedy po kolejnych ciężko przepracowanych dniach w pracy i obowiązkach poza nią usiedliśmy w ciszy i spokoju na kanapie. Pomyśleliśmy o miejscu, do którego sami chcielibyśmy uciec od zgiełku dnia codziennego. Czym to miejsce miałoby się wyróżniać, aby przynieść nam wymarzony relaks i komfort odpoczynku. I w taki oto sposób powstała wizja miejsca wyizolowanego akustycznie, oczywiście w granicach możliwości. (Studnia nagrań zrobić tutaj nie możemy ☺). Miejsca, które przyniesie spokój głowie, gdzie nie będzie słychać hałasów dobiegających z zewnątrz.

Ale to nadal mało… co dalej myślimy .. Przydałby się kontakt z wodą.. woda odpręża i daje ukojenie. Więc tak! Genialnym pomysłem okazało się wstawienie jacuzzi. Bąbelki i ciepła woda. Do tego wymarzona lampka zimnego wina lub szampana i czego chcieć więcej. Hmm.. no cóż na tym nie skończyliśmy. Dbamy o każdy detal więc, co dalej.. czego jeszcze oczekiwalibyśmy od takiego miejsca ? Przydadzą się kolejne udogodnienia: klimatyzacja, aby zawsze pod ręką mieć odpowiednią temperaturę, TV z Internetem, aby móc oglądać ulubione programy czy seriale, WIFI dla gości, bo to już standard wyposażenia.

Po takim relaksie przychodzi również czas na drzemkę, więc sypialnia z wielkim, komfortowym łóżkiem. I ona oczywiście dopasowana do każdego. Jesteśmy inni, więc możemy mieć różne wizje na to czego w sypialnia nam potrzeba i … tak właśnie ją zaprojektowaliśmy. Lustra na suficie, łańcuchy, światła led.. więc może być romantycznie, zmysłowo i z charakterem. Idealne połączenie na każdy humor i widzi mi się ☺ Potem hop siup do łazienki, gdzie zamontowaliśmy duży prysznic (przecież nie każdy ma taki w domu).

Wisienką na torcie okazują się światła led, które przeplatają się przez cały apartament dając niespotykany efekt. Klimacik, który dopasować można do każdej okazji. Oooo… tak! lubimy zaskakiwać pozytywnie i sami też lubimy być zaskakiwani ☺

To jeszcze mało w dobie dzisiejszych czasów, gdzie panuje pandemia, która nie wiadomo kiedy znów pokaże nam skaczące słupki liczby zachorowań. Co więc zrobić, jak reagować, aby nasi goście byli bezpieczni ? Systemy dezynfekcji ! Przezorny zawsze ubezpieczony, więc mamy ich aż 3 !Każdy jest niezależny i załączany jest po opuszczeniu lokalu przez naszych gości. Dzięki temu wszelkie sprzęty, meble i inne zostaną oczyszczone niczym gabinet lekarski. Można dzięki temu czuć się bezpiecznie i korzystać w pełni z komfortowych warunków. Dodatkowo zamek elektroniczny, który obsługiwać mogą goście, bez konieczności witania się z gospodarzem i przekazywania kluczy. Rewelacja ! Dobrze iść z postępem czasu i reagować na zmieniające się warunki.

W taki oto sposób stało się! Powstało miejsce, gdzie można wypocząć, zrelaksować się i zapomnieć choć na chwilę o obowiązkach. Miejsce nowoczesne, z prywatnym, monitorowanym miejscem parkingowym, balkonem z widokiem na spokojną dzielnicę i piękny, zielony las.

Cudownie móc realizować swoje plany i dzielić się tym z innymi. Teraz, kiedy znacie już naszą historię zaproszę Was do kolejnych wpisów o tematyce różnej … ☺