OFERTA

OFERTA

OFERTA

NOCLEG

OFERTA

PAKIETY

OFERTA

BON PREZENTOWY

OFERTA

DODATKOWE ATRAKCJE

OFERTA

Nocleg

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia. W ofercie posiadamy dwa luksusowe apartamenty, które są w pełni przygotowane, aby dać Wam chwilę komfortu i wytchnienia od dnia codziennego.

Każdy z nich wyposażony jest w dwuosobową wannę z hydromasażem, która skutecznie odpręża po ciężkiej pracy.

Pobyt w naszym apartamencie może być doskonałym prezentem na każdą okazję. Powiedz nam, co chcecie celebrować. My pomożemy stworzyć dla Was coś wyjątkowego, szytego na miarę.

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju niespodziankach, zaręczynach, rocznicach ślubów, czy podróżach poślubnych. Zapytaj, mamy wiele oryginalnych pomysłów i obszerne doświadczenie.

OFERTA

Dodatkowe atrakcje

 Dla urozmaicenia pobytu w naszym apartamencie, możemy zaoferować wiele dodatkowych atrakcji:

– Masaż

– Pokaz muzyki na żywo

– Intymne sesje fotograficzne

– Indywidualne pokazy shibari wykonane przez GanRaptora

– opiekę nad dziećmi, aby umożliwić rodzicom wspólny relaks 🙂

OFERTA

Pakiety

Rocznica ślubu

To Wasze wyjątkowe święto. Pokaż bliskiej osobie jak bardzo Ci na niej zależy. My pomożemy Ci w organizacji specjalnej aranżacji. Na Twoją prośbę odbierzemy zamówione kwiaty, zakupiony prezent pomożemy dostarczyć na miejsce.

Zaręczyny

W tym wyjątkowym dniu oboje musicie czuć się wyjątkowo. Jeżeli pozwolisz wszystkim się zajmiemy. Zostaw ten moment w naszych rękach.

Zaplanujemy wspólnie jak ma być przygotowany apartament, jakich detali dopilnować, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Kameralne urodziny we dwoje

Dzień wyjątkowy dla Twojej drugiej połówki. Zaplanuj więc coś nieoczywistego i zaaranżuj nocleg w naszym apartamencie. Spędźcie ten czas wspólnie w relaksującej kąpieli w jacuzzi. Skorzystajcie w pełni z uroków naszego apartamentu.
Pomożemy Ci zaaranżować coś extra, aby te urodziny zaliczały się do tych niezapomnianych.

Urlop weekendowy dla nowożeńców

Mamy na tym polu spore doświadczenie 🙂 Zostaw wszystko w naszych rękach, a zajmiemy się każdym detalem. Oczywiście możemy wszystko dograć z oczekiwaniami Młodej Pary. Jednak .. w życiu czasami warto dać się zaskoczyć lub zwyczajnie odpocząć i nie zajmować się wiecznym planowaniem.

OFERTA

Bon prezentowy

Przekaż w formie prezentu nocleg w apartamencie. Okazji jest wiele, aby móc go zrealizować. To niepowtarzalny podarunek dla bliskiej osoby.

Nasz bon jest do wykorzystania w okresie 6-ściu miesięcy od daty zakupu.